امروز جمعه ,۲۱ مرداد, ۱۴۰۱

7روز تلاش بی فایده برای پیدا کردن کودک گم شده

مدیرکل مدیریت بحران استانداری سمنان آخرین اخبار از روند جست‌وجو برای دختربچه هفت‌ ساله مفقود در جنگل دشت شاد میامی را تشریح کرد.

کمال طاهریان در گفت‌وگو با خبرنگار جوانه، درباره آخرین وضعیت جست‌وجوها برای پیدا کردن زهرا، کودک هفت‌ ساله مفقود در کالپوش میامی اظهار داشت: متأسفانه هنوز خبری از زهرا نشده است.

وی افزود: پس از هفت روز از مفقودی زهرای عزیز و با وجود تمام تلاش‌های صورت پذیرفته با تمام امکانات موجود، هیچ نشانه‌ای از این دختر هفت‌ساله خانواده عرب اسدی به دست نیامد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری سمنان با اشاره به اینکه در هفتمین روز از عملیات نجات، جست‌وجوها برای یافتن زهرا به سطح اکیپ‌های شهرستانی رسید تصریح کرد: کار جست‌وجو برای یافتن زهرا در روز هفتم نیز دنبال شد.

طاهریان با اعلام پایان عملیات جست‌وجو برای پیدا کردن زهرا عنوان کرد: از امروز مرحله جست‌وجو عملاً وارد فاز پیگیری‌های انتظامی و قضایی خواهد شد.

وی با اشاره به آغاز اقدامات اولیه از سوی پلیس آگاهی از همان روزهای نخست مفقود شدن زهرا با توجه به فرضیه‌های موجود، ابراز امیدواری کرد که با تلاش پلیس و جست‌وجوهای قضایی خبر خوشی برای خانواده به دست آید.

مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سمنان با تأکید بر لزوم همراهی مردم برای پیدا کردن زهرا از مردم خواست در صورت دیدن این کودک یا نشانه‌ای از وی در اسرع وقت با شماره تلفن 33443663 (استانداری سمنان) و یا پلیس 110 و یا شماره 112 مرکز هلال‌احمر تماس بگیرند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *