امروز یکشنبه ,۴ مهر, ۱۴۰۰

جلسه شورای اداری اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان با حضور مدیر کل ، معاونین ، مسئولان ستادی اداره کل وروسای ورزش شهرستان ها برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ؛ جلسه شورای اداری اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان به ریاست فتاحی مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان و باحضور معاونین ، مسئولان ستادی و روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستانهای استان در سالن جلسات اداره کل برگزارشد.
فرزا فتاحی در این جلسه ضمن تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان اظهارکرد: جا دارد در ابتدا از تمامی کسانی که در حوزه ورزش و جوانان استان سمنان تلاش می‌کنند، قدردانی کنم. امیدوارم این تلاش‌ها در سال جاری نیز تداوم داشته باشد.
وی افزود: با توجه به این‌که در ابتدای سال ۹۷ هستیم باید به چند نکته توجه ویژه داشته باشیم؛ شعار امسال “حمایت از تولید و کالای ایرانی” است و نکته مهمی که در تمامی حوزه‌ها از جمله ورزش وجود دارد، این است که دولت بیشترین سهم را در اقتصاد ما دارد و اگر بخواهیم حمایت از کالای ایرانی را در نظر بگیریم، ابتدا باید این کار از خود دستگاههای اجرایی آغاز شود. وقتی این تغییر رویکرد اتفاق افتاد در بخش خصوصی و مردم نیز این فرهنگ ایجاد خواهد شد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان با اشاره به افزایش موفقیتهای کسب شده در اکثر حوزه های اداره کل و حوزه های ورزش و جوانان و ارتقا جایگاه ورزش استان در دولت تدبیر و امید ابراز داشت : کسب تمام این موفقیتها با حمایت کم نظیر دولت تدبیر و امید ، نگاه ویژه دکتر روحانی ریاست محترم جمهور به حوزه ورزش و جوانان و همچنین همکاری و وحدت رویه بین ادارات ورزش و جوانان و هیئتهای ورزشی واداره کل بوده که این اتفاق از کسب موفقیتهای به دست آمده ارزشمندتر است.
فتاحی با اشاره به این که 50درصد مدیریت پیگیری در امور می باشد تصریح کرد: در سال 97 همه باید یک هدف داشته باشیم و آن هم ارتقاء عملکرد سال 96 اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان باشد و همه ادارات ورزش و جوانان شهرستان باید تلاش کنند تا در سطح شهرستانهای خود جزء ادارات برتر باشند.
وی در ادامه افزود : بخش بانوان بسیار حائز اهمیت است و از ادارات انتظار داریم که از ظرفیتهای بانوان در شهرستانها و یا در هئیتهای ورزشی از خدمات مدیریتی بانوان استفاده شود .
مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان ادامه داد: خوشبختانه بخشی از اعتبارات عمرانی با عنایتهای ویژه دکترسلطانی فرمقام عالی وزارت و حمایتهای استاندار تخصیص یافته است و با تلاشهای این اداره کل و مسئولین شهرستانها امیدوارم در دهه فجر و پایان سال بخش مهمی از این پروژه ها به بهر برداری رسد.
فتاحی در ادامه افزود : در طول سال 97 در هر هفته یک برنامه ورزش همگانی در شهرستانها با محور ایجاد شور و نشاط اجتماعی باید برگزار شود
وی به ایجاد شرایط مناسب و افزایش انگیزه برای ورزشکاران شاخص برای حضور در مسابقات اشاره کرد و گفت: برای قهرمانانی که در بازی‌های آسیائی جاکارتا سکوی‌های اول تا سوم را کسب نمایند پاداش و جوایزی خوبی را اهداء خواهیم کرد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان در پایان اعطای تسهیلات جدید را فرصتی برای سازمان های مردم نهاد جهت ایجاد کسب و کارهای اجتماعی دانست و گفت: وزارت ورزش و جوانان در راستای حمایت از کالای داخلی و توانمندسازی جوانان و سازمان های مردم نهاد برای ایجاد اشتغال و تولید ، طی تفاهم نامه ای با صندوق کار آفرینی امید از طرح های اشتغال آفرین حمایت می کند .
گفتنی است این جلسه 5 ساعته در چند قسمت و با حضور معاونین و روسای واحدها و روسای ادارات برگزارشد و در قسمت آخر جهت جمعبندی برنامه های با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان و بحث و تبادل نظر روسای ادرات شهرستان و تجلیل از روسا به مناسبت عملکرد ادرات در هفته جوان با اقامه نماز جماعت به پایان رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *