امروز جمعه ,۱۷ اردیبهشت, ۱۴۰۰

پنج شهرستان استان سمنان در وضعیت نارنجی و سه شهرستان استان سمنان نیز در وضعیت زرد قرار دارند.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری سمنان با اشاره به آخرین رنگ بندی کرونایی در این استان، محدودیت‌های متأثر از این رنگ بندی‌ها را اعلام کرد.

فاطمه منصوری در جمع خبرنگاران اظهارداشت: دستورالعمل جدید محدودیت‌های کرونایی در استان سمنان به دستگاه‌های اجرایی این استان ابلاغ شد.

وی با اشاره به آخرین رنگ بندی اعلام شده از وضعیت کرونایی شهرستان‌های استان سمنان افزود: آخرین اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا حامی از این است که پنج شهرستان استان سمنان در وضعیت نارنجی و سه شهرستان استان سمنان نیز در وضعیت زرد قرار دارند.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری سمنان اضافه کرد: بر این اساس، شهرستان‌های سمنان، شاهرود، دامغان، گرمسار و مهدی‌شهر از نظر شیوع کرونا در وضعیت نارنجی بوده و سه شهرستان میامی، سرخه و آرادان وضعیت زرد دارند.

منصوری با اشاره به آخرین محدودیت‌های کرونایی در این شهرستان‌ها خاطرنشان کرد: در شهرستان‌های با وضعیت نارنجی همچنان دستگاه‌های اجرایی با حداکثر 50 درصد از نیروهای خود فعالیت می‌کنند و البته در دستگاه‌های ضروری و خدمات رسان نیز دوسوم کارکنان آن حضور می‌یابند.

وی گفت: در شهرستان‌های با وضعیت زرد نیز دستگاه‌های اجرایی فعالیت خود را با حضور حداکثر دوسوم کارکنان خود انجام می‌دهند.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری سمنان اضافه کرد: بر اساس بخشنامه ابلاغی به دستگاه‌های اجرایی استان سمنان، سقف حضور افراد در جلسات در شهرستان‌های با وضعیت نارنجی 20 نفر و در شهرستان‌های با وضعیت زرد 30 نفر خواهد بود.

منصوری از بعد مأموریت‌های غیرضروری اداری در دستگاه‌های اجرایی همه شهرستان‌های استان سمنان در هفته آتی خبر داد.

وی اظهار داشت: اجرای این محدودیت‌ها از شنبه هفته آینده در سراسر استان سمنان آغاز شده و تا تغییر وضعیت در رنگ بندی‌ها ادامه خواهد یافت.

درباره ی جوانه امروز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *