امروز جمعه ,۲ مهر, ۱۴۰۰

نمایندگان ووشو سمنان از سفر به جاکارتا بازماندند

دبیر هیأت ووشوی استان سمنان با بیان اینکه مسابقات ووشوی جام رمضان در شهرستان‌های این استان برگزار می‌شود، گفت: نمایندگان سمنان به خاطر آیین‌نامه جدید فدراسیون جهانی از سفر به جاکارتا بازماندند.
مرتضی اصغری در تشریح برنامه‌های هیأت ووشوی استان سمنان، اظهار کرد: مسابقات جام رمضان در شهرستان‌های استان سمنان در ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود.

دبیر هیأت ووشوی استان سمنان با بیان اینکه تعداد شرکت‌کنندگان در این رقابت‌ها تا قبل از روز وزن‌کشی مشخص نمی‌شود، ادامه داد: مسابقات ووشوی جام رمضان در شهرستان‌های استان به‌صورت آزاد برگزار می‌شود و سهمیه‌بندی نیست.

اصغری با اشاره به اینکه بعد از ماه مبارک رمضان، مسابقات سبکی کشوری را پیش رو داریم، تصریح کرد: میزبانی این رقابت‌ها هنوز مشخص نیست و سمنان با تیمی قوی در این رقابت‌ها شرکت خواهد کرد.

وی با تأکید بر اینکه نمایندگان سمنان از راهیابی به مسابقات آسیایی جاکارتا حذف شدند، اضافه کرد: احمد واحدی و مرتضی نوروزی نمایندگان ورزش ووشوی استان برای شرکت در این رقابت‌ها بودند.

دبیر هیأت ووشوی استان سمنان با بیان اینکه احمد واحدی به دلیل افزایش وزن در کنار مرتضی نوروزی از رفتن به جاکارتا بازماندند، اظهار کرد: آیین‌نامه جدید فدراسیون جهانی، برگزاری مسابقات تا وزن ۷۰ کیلوگرم است و اوزان بالاتر حذف شدند و با اینکه ورزشکاران استان سمنان امید زیادی به کسب مدال داشتند، حذف شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *