امروز پنجشنبه ,۷ مهر, ۱۴۰۱
تیتر خبرها

نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان از افزایش بدحجابی در سمنان انتقاد کرد

نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان از افزایش بدحجابی در سمنان انتقاد کرد و گفت: باید امران به معروف و ناهیان از منکر به این حوزه ورود کنند.

آیت‌الله سید محمد شاهچراغی عصر امروز در آئین معارفه دبیر ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر استان سمنان اظهار داشت: متأسفانه این استان در زمینه امربه‌معروف و نهی از منکر ضعیف است.

وی با بیان اینکه باید همه نسبت به این فریضه واجب الهی احساس وظیفه کنند افزود: در جامعه اسلامی همه باید به موضوع امربه‌معروف و نهی از منکر توجه کنند تا جامعه درگیر آسیب اجتماعی نشود.

نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان با بیان اینکه متأسفانه در این استان بدحجابی رو به افزایش است اضافه کرد: با رواج امربه‌معروف و نهی از منکر می‌توان کمتر شاهد رواج این موضوعات و آسیب‌های اجتماعی در جامعه بود.

آیت‌الله شاهچراغی با بیان اینکه امربه‌معروف امروز در جامعه دارای اهمیت فراوانی است اضافه کرد: این فریضه واجب الهی منحصر به زمان خاصی نیست و در همه دوران و زمان‌ها نیاز به آن توجه شود.

به گزارش تسنیم در این آئین حجت‌الاسلام محسن انصاری نیا به‌عنوان دبیر جدید ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر استان سمنان معرفی شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *