امروز پنجشنبه ,۱۱ آذر, ۱۴۰۰

معاون وزیر صنعت:یکی از مهمترین مشکلات زیرساختی صنعت استان سمنان را مشکل آب و برق عنوان کرد

علی رسولیان در سیصد و دوازدهمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان سمنان که در شهرک صنعتی شاهرود برگزار شد، ضمن تقدیر از تلاش فعالان حوزه اقتصادی و مدیران واحدهای تولیدی و صنعتی اظهار داشت: کشور در شرایط تحریم قرار دارد و در چنین شرایطی تلاش جهادی فعالان حوزه تولید و اقتصاد قابل تقدیر است.

وی با اشاره به بازدیدهای انجام شده از واحدهای صنعتی و تولیدی شاهرود گفت: توسعه صنعت و سهم صنعت از اشتغال در این واحدها نمایان است و نشانگر رشد صنعتی و تولیدی این شهرستان است.

رئیس سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران با اشاره به رشد تولید داخلی عنوان کرد: علاوه بر افزایش قابل توجه تولید داخلی امروز شاهد رشد صادرات واحدهای تولیدی و صنعتی نیز هستیم.

رسولیان پرهیز از بروکراسی اداری و رونق تولید را از جمله اتفاقات خوبی دانست که حامی و پشتیبان صاحبان صنایع است.

وی با اشاره به وجود 180 هکتار شهرک صنعتی در حال توسعه در شهرستان توسعه گفت: زیرساخت های مورد نیاز این شهرک فراهم شده است.

رئیس سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران با اشاره به بهره برداری از فاز توسعه شهرک صنعتی شاهرود در ماه های آینده گفت: شهرک صنعتی جدیدی نیز برای این شهرستان مکان یابی شده است و که با اخذ مصوبه دولت اقدامات لازم برای راه اندازی آن انجام خواهد شد.

رسولیان یکی از مهمترین مشکلات زیرساختی صنعت استان سمنان را مشکل آب و برق عنوان کرد و گفت: برنامه ریزی های لازم برای حل این مشکل در دستور کار قرار دارد.

وی آمادگی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران را برای استفاده از پساب شهری توسعه صنعت در شهرستان های سمنان و شاهرود اعلام کرد و گفت: حمایت از صنایع کوچک و متوسط در دستور کار قرار دارد.

رئیس سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران عنوان کرد: بیش از 830 واحد راکد در سال جاری تاکنون احیاء شده و به چرخه تولید بازگشتند..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *