امروز شنبه ,۲۲ مرداد, ۱۴۰۱

معاون استاندار : تعدادی از واحدهای متخلف پلمپ شدند

حبیب‌الله خجسته پور در نشست خبری با اصحاب رسانه و مطبوعات که از طریق فضای مجازی برگزار شد اظهار داشت: اقدامات و فعالیت‌های گسترده و مطلوبی در سطح استان سمنان با هدف مقابله با کرونا و جلوگیری از شیوع این ویروس خطرناک انجام‌شده است و این فعالیت‌ها تا قطع کامل زنجیره انتقال و مهار این بیماری همچنان ادامه دارد و با جدیت دنبال می‌شود.

وی یکی از این اقدامات مؤثری در کاهش و قطع زنجیره انتقال کرونا در سطح استان هم‌زمان با سراسر کشور را اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی نام برد که از هشتم فروردین‌ماه در استان اجرایی شده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان گفت: در قالب اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی تا کنون 2 هزار و 210 واحد صنفی مختلف در سطح استان سمنان مورد بازدید قرار گرفته است.
خجسته پور از پلمب 88 واحد صنفی متخلف در سطح استان سمنان به‌واسطه بازدیدها و نظارت‌های انجام‌شده خبر داد.

وی افزود: 9 خودروی غیربومی نیز در استان سمنان با اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی توقیف و 27 خودروی غیربومی نیز محکوم به پرداخت جریمه 500 هزارتومانی شده‌اند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان بیان کرد: در اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی مجموعه نیروی انتظامی، پلیس راهور و نیروهای هلال‌احمر استان سمنان فعالانه در حال تلاش هستند.

خجسته پور از اجرای طرح تب سنجی در چهار ایستگاه اصلی راه‌آهن در استان سمنان خبر داد و گفت: نیروهای داوطلب هلال‌احمر عملیات تب‌سنجی را از افرادی که به‌صورت ریلی وارد استان سمنان می‌شوند، انجام می‌دهند.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی تا بیستم فروردین‌ماه تمدید شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *