امروز دوشنبه ,۳ آبان, ۱۴۰۰

معاون استاندار : با توجه به اینکه انتخابات 1400 درگیر کرونا هستیم ازاین‌رو نیاز است تا برای جلوگیری از افزایش تجمعات تعداد شعب اخذ رأی افزایش یابد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان گفت: شعب اخذ رأی در انتخابات ۱۴۰۰ در استان سمنان افزایش می‌یابد.
حبیب‌الله خجسته‌پور بعدازظهر امروز در نشستی با حجت‌الاسلام‌والمسلمین عربی رئیس هیئت نظارت بر انتخابات استان اظهار داشت: با توجه به اینکه انتخابات 1400 درگیر کرونا هستیم ازاین‌رو نیاز است تا برای جلوگیری از افزایش تجمعات تعداد شعب اخذ رأی افزایش یابد.

خجسته‌پور با بیان اینکه شیوع کرونا در فرایند تبلیغات و همچنین آموزش عوامل اجرایی انتخابات نیز اثرگذار است؛ اضافه کرد: پیش‌بینی می‌شود که عمده آموزش‌ها نیز به‌صورت مجازی باشد.

وی از برنامه‌ریزی برای برنامه‌های آموزشی ویژه عوامل اجرایی انتخابات به‌صورت مجازی از سوی وزارت کشور خبر داد.

معاون استاندار سمنان با بیان اینکه تعداد شعب اخذ رأی در روستاها نیز افزایش می‌یابد ابراز امیدواری کرد تا برنامه‌ریزی صحیح و درست مانند گذشته انتخابات پیش رو نیز به شکل سالم برگزار شود.

خجسته پور بر ضرورت بی‌طرفی در انجام انتخابات نیز تأکید کرد و گفت: این مهم به‌صورت جدی در انتخابات 1400 در دستور کار است.

به گزارش تسنیم در سال 1400 در استان سمنان 2 انتخابات بزرگ در عالی‌ترین سطح یعنی انتخابات ریاست جمهوری و محلی‌ترین انتخابات یعنی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *