امروز دوشنبه ,۶ تیر, ۱۴۰۱

مشکلات بیمارستان کوثر از زبان مردم

مطالبات مردم به نقل از احمدپناهی خبرنگار جوانه اول ساخت یک اورژانس متناسب با جمعیت خدمات گیرنده و حوادث جاده ای بزرگ در استان هست.در حال حاضر اورژانس کوثر واقعا جوابگو نیست.اگر خودتون تشریف برده باشید به وفور تراکم بالا مراجعه کننده و همچنین مریض هایی که به علت نبود تخت خالی در اورژانس بالاتکلیف می مانند تا تخت خالی شود قابل مشاهده است و نکته بعدی فاصله نزدیک اورژانس داخلی و اورژانس جراحی هست به طوری که فریادهای وحشتاک بیماران سانحه دیده باعث ترس و شوک به بیماران به خصوص قلبی اورژانس می شود که باید حتما فاصله این دو افزایش پیدا کند
نکته دوم کمبود تخت در بیمارستان کوثر به عنوان تنها بیمارستان جنرال مرکز استان و شهر سمنان است که با کمبود بخصوص در بخش داخلی زنان و اعصاب مواجه است که بیماران واقعا  اذیت می شوند. و ساخت بیمارستان جدید واقعا نیازاست
نکته سوم کمبود پرستار و خدمات در بیمارستان ها است که خود مدیران علوم پزشکی هم معتقدند سمنان از نرم کشوری هم در این خصوص پائین تر هست که باید چاره اندیشی شود.
نکته چهارم.نبودن دستگاه ام آری در بیمارستان هست که مریض رو باید با آمبولانس به مرکز ام آر آی ببرند که این موضوع در سرما و بیماران معلول معضل بزرگی هست.
نکته پنجم نبود یک دستگاه مرتبط با آزمایش چشم  که دکتر ها مریض ها رو از بیمارستان جنرال کوثر به مرکز خیریه مهد کرامت می فرستند که این شایسته این بیمارستان نیست. لازم به ذکر هست کا ما باساخت بیمارستان کوثر دو بیمارستان فاطمیه و هلال احمر رو از دست دادیم.ولی در آخر جا داره که از زحمات کادر بیمارستان کوثر قدردانی کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *