امروز پنجشنبه ,۷ مهر, ۱۴۰۱
تیتر خبرها

مدیرکل جدید دادگستری معرفی شد

استاندار سمنان بر همراهی و وحدت آحاد مردم و مسئولان برای اجرای سیاست‌های عمومی نظام و ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب تأکید کرد.
علیرضا آشناگر بعدازظهر امروز در حاشیه آئین تودیع و معارفه رئیس‌کل دادگستری استان سمنان که در سالن اجتماعات دادگستری استان سمنان برگزار شد اظهار داشت: انتصابات درست و به‌جا در مجموعه دستگاه قضا منجر به اجرای عدالت و برقراری هر چه‌بهتر و بیشتر امنیت در سطح استان می‌شود.

وی افزود: مردم و مسئولان استان سمنان آمادگی دارند تا حمایت همه‌جانبه‌ای از مجموعه قضایی داشته باشند تا سیاست‌های عمومی به نحو مطلوبی اجرایی و عملی شود.

استاندار سمنان گفت: در شرایط کنونی باید مردم و مسئولان با تمام قوا با یکدیگر همدل و همراه باشند تا ارزش‌های انقلاب و سیاست‌های عمومی نظام اجرایی شوند.

آشناگر با ابراز رضایت از عملکرد رئیس‌کل اسبق دادگستری استان سمنان مظهری در مدت‌زمان تصدی در این سمت بیان کرد: وی در دستگاه قضایی با استفاده از دانش فضایی بسیار خوب به نحو مطلوبی در انجام امور موفق عمل کرد.

به گزارش تسنیم، در این آئین از زحمات سید محسن مظهری تقدیر و محمدجعفر عبداللهی به‌عنوان رئیس‌کل جدید دادگستری استان سمنان معرفی شد.

این آئین با حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین محسنی اژه‌ای معاون اول قوه قضائیه و جمعی دیگر از مقامات استانی برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *