امروز جمعه ,۸ مهر, ۱۴۰۱
تیتر خبرها

عموزاده رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب :هر جایی که احساس شود این شورا می تواند کمک کننده باشد؛ در میدان حاضر است

علیرضا عموزاده، در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان سمنان که در دفتر امام جمعه سمنان برگزار شد، با اشاره به تلاش‌های گسترده حجت‌الاسلام مطیعی در زمان تصدی مسئولیت در شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان سمنان اظهار داشت: هرگز از یادها رشادت رزمندگان انقلاب اسلامی استان سمنان همچون حجت‌الاسلام مطیعی فراموش نخواهد شد.

وی افزود: نیروهای انقلابی استان سمنان با اتکا به وحدت و یکدلی همواره پشتیبان و یاور نماینده ولی فقیه در استان سمنان خواهند بود.

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان سمنان تأکید کرد: حفظ وحدت و اتحاد نیروهای انقلاب اسلامی این استان به عنوان اصلی مهم و لازم الاجرا همواره مورد توجه خواهد بود.

عموزاده تصریح کرد: نیروهای انقلابی استان سمنان در راستای کمک به دولت و نظام مقددس جمهوری اسلامی ایران با رمز و شعار همدلی و انسجام به فعالیت خود ادامه می دهند و اجازه انشقاق بین خود را ندارند.

ظرفیت همه نیروهای انقلابی بکارگیری می‌شود

همت هادیان، دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان سمنان نیز در این دیدار بر استفاده از ظرفیت تمام نیروهای انقلابی تأکید کرد و گفت: این مهم در دستور کار جدی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان سمنان قرار دارد.

وی با بیان اینکه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان سمنان پشتیبان دولت است، گفت: تغییر و تحولاتی در دولت و شوراهای اسلامی با انتخابات اخیر ایجاد شده است که شورای ائتلاف خود را حامی و پشتیبان دولت و شوراها می داند.

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان سمنان با اشاره به اینکه نیروهای جریان انقلاب این استان همواره بدون هیچ چشمداشت و توقعی با تمام وجود در راه اعتلای اسلام و انقلاب گام بر می‌دارند گفت: حفظ وحدت و انسجام این جریان از امور مهم و مورد توجه شورای ائتلاف است.

هادیان با تأکید بر اینکه همه باید برای رفع مشکلات مردم بکوشند گفت: اعضای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان سمنان در این مسیر از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند کرد.

وی با اشاره به اینکه جریان انقلاب در خدمت به مردم همواره خود را پیشگام می‌داند، گفت: این جریان هر جایی که احساس شود می تواند کمک کننده باشد؛ در میدان حاضر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *