امروز جمعه ,۱۲ آذر, ۱۴۰۰

رفع محرومیت‌ها اولویت اقدامات قرارگاه سازندگی سپاه استان

جانشین قرارگاه جهاد سازندگی و محرومیت‌زدایی سپاه استان سمنان گفت: رفع محرومیت‌ها یکی از مهم‌ترین دغدغه و اولویت این قرارگاه در سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان بوده و در سال جدید نیز این رویکرد ادامه دارد.

مهدی کاشفی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: رفع محرومیت‌ها یکی از مهم‌ترین اولویت‌های قرارگاه جهاد سازندگی و محرومیت‌زدایی سپاه استان سمنان در سال جدید است.

وی با اشاره به اقدامات و فعالیت‌های قرارگاه جهاد سازندگی و محرومیت‌زدایی سپاه استان سمنان در حوزه‌های مختلف یکی از این فعالیت‌ها را تلاش برای ترویج سبک زندگی اسلامی در جامعه عنوان کرد.

جانشین قرارگاه جهاد سازندگی و محرومیت‌زدایی سپاه استان سمنان اظهار داشت: ترویج ازدواج آسان و سبک زندگی اسلامی در بین نسل جوان بسیاری از مشکلات این نسل را مرتفع می‌کند.

کاشفی با تأکید بر فراهم کردن بسترهای لازم برای آغاز یک زندگی ساده گفت: این مهم می‌تواند به ترویج ازدواج جوانان منجر شود؛ بنابراین از اهمیت بسیاری برخوردار است.

وی خاطرنشان کرد: در سال 99 قرارگاه سازندگی و محرومیت‌زدایی سپاه استان سمنان توانست به همت و تلاش بسیج سازندگی و دیگر اقشار بسیج نظیر اصناف، کارگری و ادارات، ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، بهزیستی، کمیته امداد و دیگر دستگاه‌ها 530 سری جهیزیه را برای نوعروسان نیازمند این استان تهیه کند.

جانشین قرارگاه جهاد سازندگی و محرومیت‌زدایی سپاه استان سمنان افزود: هر سری جهیزیه شامل 15 قلم کالای اساسی به ارزش بیش از 11 میلیارد تومان بوده است.

کاشفی تأکید کرد: باید ترویج سبک زندگی اسلامی و ازدواج آسان به یک اولویت مهم و دغدغه اساسی در جامعه تبدیل شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *