امروز دوشنبه ,۶ تیر, ۱۴۰۱

رئیس پلیس آگاهی ناجا گفت: استفاده از این ابزار و امکانات نوین و هوشمند در حوزه مبارزه با جرم باعث می‌شود مجرمان همواره احساس ناامنی کنند

رئیس پلیس آگاهی ناجا با اشاره به تجهیز پلیس به ابزارهای نوین و هوشمند گفت: استفاده از این امکانات باعث می‌شود مجرمان همواره احساس ناامنی کرده و دست توانمند پلیس را بر سر خود احساس کنند.

به گزارش خبرنگار جوانه  از سمنان، سردار محمد قنبری در گفت‌وگو با خبرنگاران در سمنان اظهار داشت: مجموعه نیروهای انتظامی امروزه مجهز به ابزار و امکانات و تجهیزات نوین در کشف جرم شده‌اند که این مسئله یک موفقیت بسیار بزرگ محسوب می‌شود.

وی افزود: روز به روز دامنه اقدامات با توجه به تجهیز پلیس به ابزار و امکانات نوین و هوشمند در راستای کشف جرم در حال گسترش است و باید گفت اثر این موضوع در افزایش کیفیت کشف جرم به‌خوبی نمایان شده است و زمان وقوع تا کشف جرائم را کاهش داده است و این نوید بسیار خوبی برای مردم و تأمین احساس امنیت در جامعه است.

رئیس پلیس آگاهی ناجا گفت: استفاده از این ابزار و امکانات نوین و هوشمند در حوزه مبارزه با جرم باعث می‌شود مجرمان همواره احساس ناامنی کنند و دست توانمند پلیس را بر سر خود احساس کنند.

سردار قنبری ضمن قدردانی از اقدامات پلیس استان سمنان در زمینه کاهش وقوع و کشف جرم گفت: در حوزه اشراف بر جرائم و مبارزه با جرائم جنایی، خشن و سرقت‌های خرد و کلان، اقدامات خوبی در استان سمنان انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه استان سمنان با همکاری مجموعه دستگاه‌های امنیتی و انتظامی، جرائم خشن و تأثیرگذار ندارد گفت: فاصله زمانی بسیار کوتاهی در استان سمنان از زمان وقوع جرم تا کشف آن وجود دارد که جای تقدیر دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *