امروز جمعه ,۲ مهر, ۱۴۰۰

دیدار رئیس فدراسیون کشتی با استاندار سمنان

🔸کشتی ایران در خطر است و اگر با این روند ادامه یابد ، تا ۵ سال دیگر از کشتی خبری نخواهد بود

🔸 کشتی آرام آرام در شهرهای بزرگ در حال کنار گذاشته شدن است و این زنگ خطری جدی برای علاقمندان و دوستداران این رشته ی کهن و اصیل ایرانی بشمار می رود .

🔸بمنظور کمک به کشتی ایران، با آسیب شناسی انجام شده و دعوت از صاحب نظران و پیشکسوتان تلاش نموده ایم تا ضمن بررسی مشکلات و تنگناهای ایجاد شده راهکارهای ارتقاء کشتی در استانهای کشور و دنیا را مورد ارزیابی و تحلیل قرار دهیم

🔸 راه اندازی برنامه ی دایره ی طلایی ، افزایش فعالیت های آموزشی و اطلاع رسانی در فضای مجازی ، عملیاتی نودن برنامه ها و مسئولان فدراسیون کشتی و همچنین دیدار چهره به چهره با استانداران و مسئولان ورزش استانهای کشور از جمله اقدامات جدیدی است که با هدف ارتقاء سطح کشتی و گسترش همه جانبه ی آن در حال انجام است .

🔸 کشتی یک رشته ی اصیل و کهن ایرانی است و همچون فرش و پسته ی ایران بعنوان یک برند و نشان کشور بشمار می رود که در صورت بی توجهی و سهل انگاری نسبت به آن شاهد کم رونقی و نابودی آن خواهیم بود .

🔸 استان سمنان می تواند با قهرمان پروری و استعداد یابی به کشتی کشور کمک نماید ، چرا که اگر این استان یک قهرمان کشتی را به عرصه ی بین الملل ارائه نماید بی شک تا سالها آثار مثبت و تشویقی آن در میان جوانان و نوجوانان استمرار خواهد یافت

🔸 هدف ما از توجه به کشتی ، صرف قهرمان پروری و معرفی قهرمانان به دنیا نیست بلکه این رشته می تواند علاوه بر غنی سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان ، سهم موثری در کاهش تخلفات و اقدامات حاشیه ای ایفا نماید .

🔸هر چه در حوزه ورزش سرمایه گذاری شود ، بی تردید از میزان بزهکاران و متخلفان کاسته خواهد شد .

🔸از استاندار محترم سمنان تقاضا داریم ، بیش از گذشته هم در تامین امکانات سخت افزاری و مورد نیاز کشتی و هم در تامین اعتبارات مورد نیاز جهت استعداد یابی و پرورش ورزشکاران توانمند یاریگر فدراسیون کشتی ایران باشند .

🔸برخی از شهرستانهای استان سمنان استعداد و توانمندی توسعه و گسترش ورزش کشتی را در خود دارد ولذا در صورت مشارکت بیشتر فرمانداران می توانیم آینده ای درخشان را برای کشتی استان سمنان تصور نماییم .

🔸نه بعنوان رئیس فدراسیون ، بلکه بعنوان یک سرباز در خدمت ورزش استان بوده و امیدوارم بتوانیم با همکاری مدیران استان ، گام های بلند و اساسی را در جهت توسعه ی ورزش استان سمنان بویژه رشته ی کشتی برداریم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *