امروز پنجشنبه ,۳ تیر, ۱۴۰۰

در قالب رزمایش خدمت متعالی شبکه و تاسیسات توزیع برق روستای ری آباد میامی بهینه سازی شد

فاز نخست پروژه ی اصلاح و بهینه سازی شبکه و تاسیسات توزیع برق روستای ری آباد شهرستان میامی، در قالب رزمایش خدمت متعالی انجام شد.

 مدیر توزیع برق شهرستان میامی با عنوان این مطلب اظهار داشت: اصلاح یک هزار و 940 متر شبکه فشار ضعیف سیمی و تبدیل آن به کابل خودنگهدار، جابه جایی و نصب ۱۲ اصله پایه فشار ضعیف، تعویض 9 مورد کابل سرویس، رفع 12 مورد کانون‌های خطر شناسایی شده، برطرف نمودن هشت مورد حریم شبکه توزیع و ترمیم دو مورد سیستم زمین شبکه، از جمله اقداماتی است که در این رزمایش عملیاتی شده است.

 عباس ربیعی گفت: بهسازی پایه های فرسوده و عارضه دار، رفع حریم، کاهش تلفات انرژی الکتریکی، بهبود ولتاژ برق، پیشگیری از سرقت احتمالی شبکه و رضایتمندی مشترکان، به عنوان اهداف این مانور است.

 وی افزود: کلیه برنامه‌های پیش‌بینی شده ظرف چهار ساعت اجرایی شده و چنانچه اقدامات مورد اشاره، به روال عادی انجام شود، شش روز کاری زمان نیاز دارد و با اعمال کمترین حجم خاموشی، بیشترین بهره وری حاصل شده است.

وی اضافه کرد: این طرح جهادی- ضربتی با حضور ۳۳ نفر نیروهای عملیاتی و برقکاران شبکه و با بهره‌گیری از ظرفیت یک شرکت پیمانکاری، در قالب شش اکیپ تعمیرات شبکه و اندازه گیری و تعادل بار و پنج نفر ناظران فنی و ایمنی و استفاده از 14 دستگاه خودروهای عملیاتی سبک و سنگین به اجرا درآمده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *