امروز چهارشنبه ,۴ خرداد, ۱۴۰۱

تأمین زمین برای 19 شهر استان در نهضت ملی مسکن

استاندار سمنان با اشاره به اقدامات انجام شده برای اجرای طرح جهش مسکن در این استان گفت: زمین برای اجرای طرح جهش مسکن برای ۱۹ شهر استان سمنان تهیه شده است.

به گزارش احمدپناهی خبرنگار جوانه  از سمنان، سید محمدرضا هاشمی شامگاه گذشته در جلسه شورای مسکن استان سمنان اظهار داشت: برای اجرای نهضت ملی مسکن در استان سمنان اقدامات مختلفی انجام شده که از ان جمله تأمین زمین برای 19 شهر این استان است و به طور مستمر جلسات برای پیگیری اجرای طرح جهش مسکن در استان سمنان انجام می‌شود.

وی با اشاره به آغاز عملیات اجرایی برخی از واحدهای مسکونی در قالب این طرح گفت: در حال حاضر عملیات اجرایی 3 هزار و 556 واحد مسکونی در شهرهای مختلف در سراسر استان سمنان آغاز شده است.

عالی‌‌ترین مقام اجرایی دولت در استان سمنان با اشاره به اینکه طرح جهش مسکن گامی مهم برای خانه‌دار شدن مردم است تصریح کرد: تا کنون 54 هزار و 253 نفر از استان سمنان در سامانه نهضت ملی مسکن ثبت نام کردند.

هاشمی با بیان این تعداد افراد ثبت نامی شامل شهر جدید ایوانکی نمی‌شود گفت: از این تعداد افراد ثبت نامی تعداد 24 هزار و 354 نفر واجد شرایط هستند.

موانع موجود در مسیر اجرای نهضت ملی مسکن در استان سمنان رفع شود

استاندار سمنان با بیان اینکه همه باید برای اجرای مطلوب طرح نهضت ملی مسکن در استان تلاش کنند اضافه کرد: باید موانع موجود در مسیر اجرای نهضت ملی مسکن در استان سمنان رفع شود.

هاشمی از تمامی دستگاه‌های اجرایی خواست تا برای اجرای مطلوب نهضت ملی مسکن در استان سمنان مشارکت لازم را داشته و موانع را از سر راه بردارند.

وی با اشاره به تأمین زمین برای 19 شهر استان گفت: مساحت این زمین‌ها برای اجرای طرح 460 هکتار در سراسر استان است و در حال حاضر علاوه بر آغاز احداث عملیات اجرایی بیش از سه هزار واحد مسکونی، عملیات اجرایی 4 هزار واحد مسکونی نیز به زودی آغاز می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *