امروز دوشنبه ,۳ آبان, ۱۴۰۰

بی‌طرفی در انتخابات ۱۴۰۰ مدنظر مسئولان استان سمنان قرار گیرد

نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان با اشاره به انتخابات پیش رو در سال آینده گفت: بی‌طرفی در انتخابات ۱۴۰۰ مدنظر مسئولان استان سمنان قرار گیرد.
آیت‌الله سید محمد شاهچراغی در دیدار با استاندار سمنان که در دفتر ایشان برگزار شد اظهار داشت: بی‌طرفی در انتخابات یکی از موضوعات مهمی است که مسئولان و به‌ویژه روحانیت و ائمه جمعه باید مدنظر قرار دهند.

وی خاطرنشان کرد: بی‌طرفی در انتخابات سبب می‌شود تا شبهه‌ای در روند آن ایجاد نشود و مردم با طیب خاطر در انتخابات شرکت کنند.

نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان همچنین با بیان اینکه حضور و مشارکت حداکثری در انتخابات باید مدنظر باشد افزود: حتی اگر شخصی از استان سمنان کاندید در انتخابات باشد باید اصل بی‌طرفی رعایت شود.

آیت‌الله شاهچراغی با اشاره به اقدامات مطلوب انجام شده در زمینه مبارزه با بیماری کرونا گفت: در زمینه مقابله با کرونا ستاد استانی مطلوب عمل کرد.

وی با بیان اینکه نیاز تا در زمینه انتخابات نیز مانند مقابله با کرونا جدی وارد عمل شد تصریح کرد: انتخابات 1400 باید با برنامه‌ریزی لازم برگزار شود و زمینه حضور حداکثری مردم فراهم شود.

به گزارش تسنیم در سال 1400 انتخابات ریاست‌جمهوری ایران هم‌زمان با انتخابات ششمین دورهٔ شوراهای اسلامی شهر و روستا برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *