امروز پنجشنبه ,۳ تیر, ۱۴۰۰

امام جمعه موقت سمنان : دشمنان امروز هدفی جز کمرنگ کردن حضور مردم در انتخابات پیش رو ندارند.

 امام جمعه موقت سمنان گفت: حضور آگاهانه آحاد مردم در انتخابات پیش رو نقشه‌های شوم دشمنان را خنثی می‌کند.

حجت‌الاسلام محمدباقر عبدوس در خطبه‌های عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته که در مصلی شهر سمنان برگزار شد اظهار داشت: دشمنان امروز هدفی جز کمرنگ کردن حضور مردم در انتخابات پیش رو ندارند.

وی با اشاره به اهمیت حضور پرشور و حداکثری مردم در انتخابات گفت: این حضور باید آگاهانه باشد تا فرد اصلح از میان کاندیداها انتخاب شود.

امام جمعه موقت سمنان تأکید کرد: عمل‌گرایی و دین‌داری از شاخصه‌های کاندیدای اصلح است بنابراین مردم باید فردی را انتخاب کنند که دارای این ویژگی‌ها باشد.

عبدوس بیان کرد: هر فردی باید اعضای خانواده خود را ترغیب کند که در روز برگزاری انتخابات به پای صندوق اخذ رأی برود و در این آوردگاه مهم مشارکت کند چرا که با رأی ندادن و مشارکت نکردن در انتخابات مشکلی برطرف نمی‌شود.

وی اقتدار امروز جمهوری اسلامی ایران را مرهون مجاهدت رزمندگان و شهیدان این مرز و بوم دانست و گفت: این عزت، امنیت و اقتدار به آسانی به دست نیامده است که به آسانی از دست برود بنابر این باید از آن حراست و حفاظت شود.

امام جمعه موقت سمنان حفظ نظام را از اوجب واجبات دانست و اظهار داشت: مبارزه و ایستادگی برابر استکبار جهانی و هر گونه ظلم و ستم از اهداف انقلابی است که به رهبری امام خمینی (ره) شکل گرفت.

عبدوس با اشاره به قیام 15 خرداد سال 42 بیان کرد: اسلام، مردم و رهبری سه شاخصه اصلی شکل‌گیری آن قیام بی‌نظیر بود و این شاخصه‌های مهم امروز نیز برای حفظ و تداوم راه انقلاب بسیار حائز اهمیت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *