امروز دوشنبه ,۶ تیر, ۱۴۰۱

امام جمعه سمنان :با اشاره به سوابق درخشان نظام تعلیم و تربیت استان سمنان در سطح کشور، ابراز امیدواری کرد که این مسیر همواره رو به‌ پیشرفت طی شود

نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان با اشاره به افت تحصیلی دانش‌آموزان در دوران شیوع کرونا و با توجه به مجازی شدن کلاس‌های درس، بر لزوم جبران این مهم در زمان آموزش حضوری پس از کرونا تاکید کرد.

به گزارش احمدپناهی خبرنگار جوانه، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین مرتضی مطیعی امروز در دیدار با سرپرست جدید اداره کل آموزش‌ و پرورش استان سمنان و معاونان وی اظهار داشت: امروز باید «بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی» محور همه برنامه‌های آموزشی و تربیتی در مدارس استان سمنان باشد.

وی با اشاره به سوابق درخشان نظام تعلیم و تربیت استان سمنان در سطح کشور، ابراز امیدواری کرد که این مسیر همواره رو به‌ پیشرفت طی شود.

امام‌ جمعه سمنان با اشاره به استعدادهای درخشان دانش‌آموزان در مدارس، ابراز امیدواری کرد تا فرایند شناسایی استعدادهای دانش‌آموزان در مدارس و تقویت آن با جدیت بیشتری دنبال شود.

مطیعی با تأکید بر منویات مقام معظم رهبری مبنی بر ورود نخبگان به حوزه تعلیم و تربیت عنوان کرد: باید برای توزیع امکانات و تجهیزات، بودجه و اعتبارات و همچنین نیروی انسانی در آموزش‌ و پرورش استان سمنان، موضوع «عدالت» نصب‌العین مدیران قرار گیرد.

وی اضافه کرد: با توجه به دغدغه‌های مقام معظم رهبری مبنی بر راه‌یابی نخبگان به کلاس‌های درس به‌عنوان معلم، باید ظرفیت مهم افراد فرهیخته استان سمنان در توزیع نیروی انسانی نظام تعلیم و تربیت این استان بهره‌گیری شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *