امروز دوشنبه ,۶ تیر, ۱۴۰۱

استاندار سمنان : پیگیری‌ها در خصوص افزایش سقف تسهیلات بانک‌های استان سمنان برای پاسخ به مطالبات مردم در حوزه سفر ریاست جمهوری به استان انجام شده است.

استاندار سمنان با اشاره به وجود بیش از ۳۰ هزار درخواست مردمی در جریان سفر ریاست جمهور به این استان گفت: پاسخگویی و رسیدگی به مکاتبات و مطالبات مردم در اولویت قرار دارد.

به گزارش احمدپناهی خبرنگار جوانه از سمنان، سید محمدرضا هاشمی در کمیسیون هماهنگی بانک‌ها به ریاست مهندس هاشمی، استاندار سمنان که در سالن جلسات یادگار امام (ره) استانداری سمنان در راستای پاسخگویی و رسیدگی به مکاتبات و مطالبات مردم در سفر ریاست محترم جمهور به استان انجام شد اظهار داشت: بیش از 30 هزار نفر از شهروندان استان سمنان در سفر آیت‌الله رئیسی رئیس‌جمهور به این استان درخواست‌های خود را ارائه کرده‌اند.

وی با اشاره به اینکه بخشی از این نامه‌ها و درخواست‌های مردمی در حوزه تسهیلات بانکی بوده است از مدیران بانک‌های عامل استان سمنان خواست نسبت به تسهیلگری در پاسخگویی به درخواست‌های مردمی و افزایش رضایتمندی و جلب اعتماد آن‌ها همکاری لازم را داشته باشند.

استاندار سمنان با اشاره به نشستی که با وزیر اقتصاد و دارایی داشته است گفت: پیگیری‌ها در خصوص افزایش سقف تسهیلات بانک‌های استان سمنان برای پاسخ به مطالبات مردم در حوزه سفر ریاست جمهوری به استان انجام شده است.

هاشمی همچنین از مدیران بانک‌های عامل استان سمنان خواست موارد و درخواست‌های ارجاع شده به شعب زیرمجموعه در شهرستان‌های سراسر استان را از ابتدا تا زمان حصول نتیجه پیگیری کنند.

وی گفت: در خصوص اخذ تضامین از متقاضیان در حوزه درخواست‌های تسهیلات در بحث سفر ریاست جمهوری نیز بانک‌های عامل استان سمنان لازم است تسهیل گری را در دستور کار خود قرار دهند.

استاندار سمنان بیان کرد: بانک‌های خصوصی نیز در راستای پرداخت تسهیلات مرتبط با درخواست‌های مردمی در بحث سفر ریاست جمهوری مشارکت داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *